Asse-Zellik - Toekomst Relegem 4-2

Lekkere match, leuk om te volgen. Toen Relegem er 1-2 van maakte vond onze ploeg het wel welletjes en maakte er 4-2 van. Toffe match om naar te kijken.


We wensen onze vrienden van Toekomst Relegem veel succes in beker- en reguliere competitie.


Zondag 15/08 spelen we op Waalborre om 16u00 tegen 1ste provincialer VK Liedekerke. Supporters op post!

23 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Met het oog op komend seizoen (2022-2023), zijn extra U17 spelers (geboortejaren 2006 en 2007) nog steeds meer dan welkom. De jeugdopleiding vormt een onmisbare pijler in de structuur van onze club en

In de brochure in bijlage vind je alle info terug over ons jeugdtornooi, we hebben dit samen met jullie 2 jaar gemist en kijken er dus met extra enthousiasme naar uit. Tot dan! (En breng de zon maar m