top of page

Asse-Zellik - Toekomst Relegem 4-2

Lekkere match, leuk om te volgen. Toen Relegem er 1-2 van maakte vond onze ploeg het wel welletjes en maakte er 4-2 van. Toffe match om naar te kijken.


We wensen onze vrienden van Toekomst Relegem veel succes in beker- en reguliere competitie.


Zondag 15/08 spelen we op Waalborre om 16u00 tegen 1ste provincialer VK Liedekerke. Supporters op post!

24 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Samenwerking Juve Mollem- Asse Zellik

Verleden maand kondigden wij aan dat Juve Mollem en Asse-Zellik, de twee grootste voetbalverenigingen van Asse, een intentieverklaring hebben ondertekend om samen aan een nieuwe toekomst te bouwen. In

Asse-Zellik 2002 A speelt zondag voor leidersplaats

Heel spannend in 2de provinciale A. Met zes ploegen staan ze daar op een zakdoek. De zesde op zes punten van de eerste. Onze ploeg staat samen met KVK Wemmel tweede op twee punten achter leider V.Beer

bottom of page