top of page

Boost voor jeugdwerking AZ

We zijn al een tijdlang goed bezig met onze jeugd. Bewijs is er nu.


Heel fier op Alexander Henrotaux. Aploeg-coaches Xavier De Groote en Bart De Valck kregen hem in het oog en lieten hem vanuit de talentrijke U17-lichting meteen overhevelen naar onze A-ploeg. Alexander traint

vanaf nu voluit mee met onze A-ploeg en krijgt voluit zijn kans. Hij speelde de voorbije oefenmatchen tegen Kampenhout en Ninove lekker mee. Hou hem in het oog, nr.16.


Nog heel tof nieuws vanuit het jeugdfront: Tuur Bouchez (14), ex-Asse en de voorbije jaren actief bij de IP en P van E.Aalst en Gr.Dilbeek, keert terug naar zijn roots. Tevens een warm welkom aan Noah Orinx (14), een vooraanstaande speler bij U15P Meise en daar ook opgeleid. Noah en zijn familie zijn rasechte Assenaars, blijkbaar opgegroeid op enkele meters van onze voetbalclub. Hun U15-kameraden en coaches heten hen welkom!


Veel succes bij onze club jongens! Het is aan jullie.

Foto vlnr: Alexander Henrotaux, Noah Orinx, Tuur Bouchez
170 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Samenwerking Juve Mollem- Asse Zellik

Verleden maand kondigden wij aan dat Juve Mollem en Asse-Zellik, de twee grootste voetbalverenigingen van Asse, een intentieverklaring hebben ondertekend om samen aan een nieuwe toekomst te bouwen. In

Asse-Zellik 2002 A speelt zondag voor leidersplaats

Heel spannend in 2de provinciale A. Met zes ploegen staan ze daar op een zakdoek. De zesde op zes punten van de eerste. Onze ploeg staat samen met KVK Wemmel tweede op twee punten achter leider V.Beer

bottom of page